Eliminacje do finałów i półfinałów Kinder+Sport 2017

• Posted on: 7 May 2017
  • By: LOS

Dziś zakończyliśmy trzeci i ostatni turniej Kinder+Sport 2017, dywizja Nowy Dwór Mazowiecki. W sobotę, 6 maja, swoje ostatnie mecze eliminacyjne rozgrywały zespoły NOSiR w "dwójkach" i "trójkach". Spośród "dwójkowych" grup złotych NOSiR 1 i NOSiR 2, trenowane przez trenera Roberta Jankowskiego, zajęły pierwsze miejsca odpowiednio w grupie A i B. Świetny występ zanotowała także drużyna NOSiR 6, zajmując 3-cie miejsce w bardzo mocnej grupie C. 3-cie miejsce zajął także NOSiR 7 w srebrnej grupie "F" - czyli najmłodsze w tegorocznej edycji Kindera reprezentantki NOSiR - podopieczne rozgrywającej NOSiR - Aleksandry Przepiórki.

W "trójkach" NOSiR 1 nie pozostawił złudzeń rywalkom w grupie B, wygrywając pewnie wszystkie 4 mecze. Pozostałe zespoły - NOSiR 2 i 3 zajęły trzecie miejsca w swoich grupach C i D. Zawodniczki Joanny Kozerewicz zaprezentowały bardzo dobry poziom gry. Już w przyszłym tygodniu wybierają się na turniej do Konstantynowa Łódzkiego, gdzie poćwiczą formę przez fazą półfinałową i finałową Kindera. Trzymamy za ich występy kciuki!

7 maja swoje rozgrywki na parkiecie NOSiRu rozpoczęły zespoły "czwórek", gdzie zawodniczki Cezarego Tulina w zespołach NOSiR 1 i 2 walczyły o awans do dalszych faz turnieju. NOSiR 2, startujący w grupie B wygrał 3 z 5 rozgrywanych meczów i tym samym zajął 3-cie miejsce w swojej grupie. Z pewnością ich występ można zaliczyć do bardzo udanych, zwłaszcza że drużyna w ten sposób ma ogromne szanse na awans do półfinałów mazowieckiego Kindera, który ma być rozgrywany już za dwa tygodnie. NOSiR 1 natomiast, który w I i II-im turnieju eliminacyjnym często musiał uznać wyższość drużyn z warszawskiego METRA, tym razem pokazał ogromny charakter. Pewnie pokonał w swoim trzecim tego dnia meczu METRO 1, by następnie zwyciężyć nieco mniejszą różnicą punktową, METRO 2. Tym samym zakończył eliminacje na pierwszym miejscu w grupie, premiowanym bezpośrednim awansem do fazy finałowej.

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie ostatecznych wyników klasyfikacji po wszystkich trzech turniejach Kinder w Nowym Dworze. Wszystkim drużynom życzymy dalszych postępów treningowych, odpoczynku przed kolejnymi fazami i dalszych sukcesów w końcówce tego sezonu.

Serdecznie podziękowania należą się Rodzicom zaangażowanym w organizację wszystkich 3 turniejów. W rolę sędziów wcieliły się zawodniczki zespołu Młodziczek NOSiR, zawodniczki zespołu Seniorek NOSiR, a także uczniowie ze szkoły w Zakroczymiu - ogromne podziękowania za Waszą trudną pracę i wiele godzin spędzonych przy boiskach.

W klasyfikacji najciekawszych ciast zwyciężyło ciasto buraczano-czekoladowe - gratulacje Pani Elu! :-)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z minionego weekendu - zdjęcia przekazał wierny Kibic NOSiR - Pan Radek. Dzięki!